DEKORACJE ŚLUBNE

Ślub jest niezmiennie jedną z najważniejszych i najpiękniejszych uroczystości, odpowiednia dekoracja potrafi nadać tej chwili wyjątkową i niezwykle romantyczną atmosferę.
Dekorujemy kościoły różnych wyznań oraz śluby w plenerze.
Różnorodność i szeroki wybór dodatków sprawia, że każda dekoracja może być zaprojektowana na wiele sposobów, tak, aby każda z nich była odpowiednio dopasowana do oczekiwań Młodej Pary.

Posiadamy ozdobne altanki, pergole, dywany, lampiony, stojaki, wazony i różne wzory świeczników. Możemy dopasować dekoracje do każdego stylu ( klasyczny, boho, glamour, rustykalny, retro, leśny, ogrodowy ….)

W celu zaprojektowania dekoracji niezbędna jest indywidualna konsultacja. Podczas spotkania możemy omówić styl, wybrać poszczególne dodatki oraz kwiaty, a także dopasować dekoracje do wstępnie planowanego budżetu. Koszt dekoracji jest przede wszystkim zależny od kwiatów. Sezonowość poszczególnych odmian, ilość kwiatów w danej kompozycji oraz wielkość bukietów wpływa zasadniczo na kosztorys całej dekoracji. Podczas spotkania możemy Państwu doradzić, jakie kwiaty są dostępne w danym okresie i pomóc w wyborze najlepszych rozwiązań.
Konsultacje odbywają się po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym daty i godziny spotkania. Spotkanie można umówić pod numerem 603 103 103

Ślub w plenerze

Ślub plenerowy kojarzy się wszystkim zazwyczaj z miejscem na łonie natury. Czasami jednak wykonujemy dekoracje ślubu w pomieszczeniach zamkniętych. Najczęściej jest to podyktowane zmianą miejsca ze względów pogodowych. W tym przypadku Młoda Para podjęła decyzję o ślubie w jednej z sal hotelu już na etapie planowania wesela.

Altana ślubna

Podczas ślubu plenerowego obawiasz się intensywnego słońca lub drobnego deszczu. Altana ślubna z zadaszeniem jest idealnym rozwiązaniem. Dekoracyjna w kolorze białym, ochroni przezd nieprzewidzianymi warunkami pogodowymi i pozwoli cieszyć się z każdej chwili w tym dniu.
dekoracje ślubne (dekoracja kościoła, dekoracja pleneru) | dekoracje weselne (dekoracje sal weselnych) | wiązanki ślubne, bukiety ślubne |dekoracje okolicznościowe ( dekoracje sylwestrowe, dekoracje studniówkowe)
dekoracje eventowe, dekoracje imprez firmowych | dekoracje balonowe | wypożyczalnia dekoracji (pokrowce na krzesła, szarfy, kokardy, wazony szklane, kandelabry,
Ars Deco Ul. Fletniowa 38 B       e-mail: info@arsdeco.com.pl       tel.: 603 103 103       tel.: 601 201 923